Кубок України з кіокушинкай карате (WKO)

14-15 грудня 2019 у залі Броварського училища фізичної культури пройшов відкритий кубок м.Бровари, відкритий Всеукраїнський турнір серед юнаків та юніорів, відкритий кубок України серед дорослих, відкритий чемпіонат України серед ветеранів.

З самого ранку пройшли дитячі змагання (2006-2007р.н.) та турнір серед юнаків та юніорів (2004-2005р.н., 2002-2003р.н.), у яких прийняли участь понад 200 учасників зі всієї України.

По обіді відбулося відкриття Кубку України серед дорослих та Чемпіонату ветеранів (вікова категорія 35+). Відразу на трьох татамі відбувалась видовищна боротьба професіоналів спорту та ветеранів кіокушинкай карате. Найзапекліші бої відбувались у жіночих спарингах, які супроводжувались голосними вигуками не лише бійців, але й тренерів та групи підтримки. Видовищними боями порадували глядачів професіонали-чоловіки. В той же час змагання на татамі ветеранів проходило у помірному та зваженому темпі, як годиться справжнім ветеранам спорту.

Злагоджено та професійно працювала медична служба на змаганнях, адже роботи їм вистачало – що кілька хвилин викликали на татамі надавати допомогу постраждалим, кілька разів навіть довелось скористатись послугами екстреної медичної допомоги. Взагалі, хочеться зазначити, що організація змагань у Броварах відбулася на найвищому рівні, і то відмічали як учасники так і вболівальники.

Вітаємо нашого бійця Романенко Максима (1 дан, IFK) з найвищим результатом турніру - 1 місце! Осу!

Часткове запозичення матеріалу: www.revisor.org.ua