День села Демидів

8 вересня в селі Демидів відбулося святкування Дня села. На святі виступили наші вихованці - учні Федерації Кіокушинкай Карате України (IFK).

На День фізкультурника ентузіасти провели важливий захід в с.Демидові Вишгородського району Київської області. В рамках Дня села Демидів пройшли заходи з вшанування пам'яті героїв, які загинули під час проведення антитеррористичної операції на сході України.

Урочисте відкриття спартакіади пам'яті загиблих в АТО героїв Вишгородщини імені Олександра Костюченка, яке підготували вчителі і учні Демидівської школи, задало тон заходам. В Україні йде війна. І тим, що на Київщині ми маємо можливість не чути розривів снарядів і вільно займатись улюбленими справами - це ціною життя наших земляків та хоробрості тих, хто воював і воює за наше мирне небо.

Насичений спортивний день був дуже емоційним - багато спортивних конкурсів, показових виступів, розваг та пісень. Та для нас важливим був виступ молодих каратистів, які запропонували глядачам свої вміння виконувати фізичні вправи, кіхон ката на 10 кю, іпон куміте соно іч та іпон куміте соно ні.

Перший досвід публічних виступів отримано, як і оплески глядачів. Тепер тільки до вдосконалення та перемог! Осу!